ReINVeS Capital

Neler Yapıyoruz?

Neler Yapıyoruz?

ReINVeS Capital olarak güvenli, hızlı ve kolay finansman ve yatırım hizmetlerimizi SPK denetiminde ve ilgili mevzuatlara uygun olarak Merkezi Kayıt Kuruluşu, Takasbank ve e-devlet ile entegrasyonlarımızla yürütüyoruz.

Türkiye'de girişimciliğin geliştirilmesi üretim ve istihtama katkısı sebebi ile öncelikli konumuz. Bu amaç doğrultusunda erken aşama girişimlerin finansmana erişimlerini sağlarken, Nitelikli veya Nitelikli Olmayan yatırımcılarımızın da girişimlere doğru zamanda ulaşmalarını temin diyoruz.

Tamamı şirketimizce üretilen dijital araçlarımızla finansman ve yatırım konusunu kolaylaştırmak hedefimiz. Geleneksel yöntemlerle yapılan finansman temini ve/veya yatırımcılığı tamamen dijitale taşıyarak, sistem paydaşlarımız e-devlet, MKK ve Takasbank entegrasyonlarımız sayesinde güvenli, kazançlı, hızlı ve kolay bir deneyim sunuyoruz. 

Ventures & Angels

Kuruluş işlemleri devam eden alanında ilk ve tek GSYF 'Kitle Fonlama Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ReINVeS Ventures' ile erken aşama girişimlere yatırım yaparak fonumuzun katılım pay sahiplerine kısa sürede yüksek kazançlar sağlamak istiyoruz. Tek başına bir girişime yatırım yapmak istemeyen Nitelikli Yatırımcılarımız fonumuzdan katılım payı alarak portföyümüzde bulunan yüzlerce girişime bir anda ortak olabiliyor.

Yatırım süreçlerinin tamamen dijitalleştirdiği ve Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan akredite Melek Yatırımcı Ağı 'ReINVeS Angels Dijital Melek Yatırımcı Ağı' ile Melek Yatırımcılığı yaygınlaştırırken, birlikte yatırım kültürünü geliştiriyoruz. Melek yatırımcılarımıza sürekli rapoarlamalar yaparak girişim fırsatlarından haberdar ediyor, ulusal ve global ağlar ve yatırımcılar arasında iletişim köprüsü oluyoruz.

SPK tarafından verilen lisans ile ülkemizde faaliyete geçen ilk Paya Dayalı Kitle Fonlama Platformu 'fonbulucu.com' ile GSYF hem Dijital Melek Yatırımcı Ağı'mızın altyapısını tamamen dijitalleştirdik. Bu sayede yatırımcılarımız için doğru girişime, doğru zamanda ve doğru miktarda yatırım fırsatlarını yine en doğru bilgilerle sunuyoruz. Hiç bir prosedür, evrak ve bürokratik işlem olmadan yatırımlar zamandan ve mekanda bağımsız olarak kolay ve hızla yapılabiliyor. İşlemler sonunda MKK paylarınızı adınıza kaydileştiriyor.

Ventures & Angels

İş Ortaklarımız