Hakkımızda

Reinves Capital

Reinves Capital; Girişimcilerin finansmana erişimi ve yatırımcıların da doğru girişimcilere doğru zamanda erişmesi amacıyla faaliyet gösteren bir finansman ve yatırım şirketidir. Faaliyetlerini üç ana eksende yürüten şirket, Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, Melek Yatırımcı Ağı ve Paya Dayalı Kitle Fonlama Platformu ile 360 derecelik bir hizmet yaklaşımı sunmaktadır.

Şirketimiz üç yatırım ve fonlama sistemini birlikte çalıştırarak daha yüksek bir değer oluşturmaktadır.

Kuruluşu SPK tarafından onaylanan 'fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, yatırım süreçlerini tamamen dijitalleştirdiği ve Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan akredite Reinves Angels Dijital Melek Yatırımcı Ağı ve SPK tarafından verilen lisans ile ülkemizde faaliyet geçen ilk Platform olan fonbulucu.com Paya Dayalı Kitle Fonlama Platformu sayesinde yatırım ve fonlama hizmetlerini uçtan uca güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır.

Hakkımızda

İş Ortaklarımız

Bize Ulaşın
Sorularınız için bu formu kullanabilirsiniz.
Spesifik istekleriniz için sağ taraftaki butonlardan ilgili formlara ulaşabilirsiniz.
ReINVeS Angels
Dijital Melek Yatırımcı olmak ve/veya Ağımıza katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklayıp formu doldurmak. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra sizinle en kısa zamanda temasa geçeceğiz.
Dijital Melek Yatırımcı Ol
fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu
Türkiye'nin ilk Kitle Fonlama Girişim Sermayesi Fonu'ndan katılım payı almak ve erken aşama girişimlere yatırım yaparak kazanç sağlamak için aşağıda bulunan butona tıklamanız ve formu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Fon Katılım Payı Al
Paya Dayalı Kitle Fonlama Platformu
Girişimini kurmak veya büyütmek için finansman/yatırım arıyorsan doğru yerdesin. Paya Dayalı Kitle Fonlama Sistemimiz ile girişimine güvenli, hızlı, kolay ve faizsiz finansman bulmak için butonu tıkla.
Girişimini Fonla